частные больницы киева
приватные клиники киева

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Ми лікуємо

Якщо у ваc або у ваших рідних діагностовано рак, то розуміння хвороби і знання чого очікувати, може допомогти вам боротися з нею. Тут ви дізнаєтеся про онкологічні захворювання, які лікуються в нашій клініці, їхні симптоми, методи діагностики та лікування.

Лікування раку

Центр Онкології в «Клініці Мануфактура» — онкологічний центр міжнародного рівня, де пацієнти можуть отримати комплекс допомоги: від скринінгу та діагностики до високотехнологічної хірургії та реабілітації. Ми застосовуємо світові та європейські протоколи, розроблені на базі аналізу їхньої ефективності для кожного виду злоякісної пухлини. Індивідуальний план лікування складає мультидисциплінарна команда фахівців.

У нашому центрі працюють спеціалісти з величезним практичним досвідом ведення пацієнтів із різними типами раку. Проводимо лікування онкологічних захворювань на будь-якій стадії, у тому числі при раку з метастазами: використовуємо методи персоніфікованої хімієтерапії, таргетної терапії, імунотерапії, новітні технології високоточної та безпечної променевої терапії.

Важливим принципом наших досвідчених хірургів є виконання органозберігаючих щадних операцій з максимальним відновленням нормального функціонування органів і систем. Надаємо перевагу малоінвазивним методам втручань.

Ми розуміємо, наскільки важливо для пацієнта і його рідних, щоб лікування проводили найкращі фахівці, визнані експерти. Тому з першого прийому з вами працюватиме клінічний онколог, який має широкі знання сучасних способів діагностики, хімієтерапії та таргетної терапії, гормональної терапії та імунотерапії.

Використовуємо весь арсенал новітніх методів діагностики та лікування ракових захворювань. Робимо все можливе, щоб повернути здоров'я нашим пацієнтам та зберегти їм високу якість життя.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//