Кардіологія

Діагностика та лікування серцево-судинних захворювань: ішемічної хвороби серця, цереброваскулярних захворювань, артеріальної гіпертензії, атерослерозу та тромбозу судин, порушень серцевого ритму. Диспансерний нагляд та реабілітація пацієнтів з кардіальною патологією.

Лікування серцево-судинних захворювань

Кардіологія – є базовою дисципліною серед усіх напрямків внутрішньої медицини. Серцево-судинні захворювання є хронічними захворюваннями, які розвиваються непомітно впродовж усього життя, як правило, з прогресуванням симптомів. Попри значне зниження смертності від цих захворювань в багатьох європейських країнах в останні десятиліття, вони залишаються основною причиною раптової смерті. Серцево-судинні захворювання також залишаються провідною соматичною причиною втрати працездатності. Саме тому основне завдання сучасної кардіологічної служби – попередити захворювання, а за його наявності – адекватно лікувати, проводити профілактику загострень і ускладнень. 

Розвиток хронічних, неінфекційних, серцево-судинних захворювань пов'язаний із способом життя людини: нездорове харчування, недостатня фізична активність, паління тютюну, зловживання алкоголем, артеріальна гіпертензія, ожиріння, підвищений холестирин, стрес. Це взаємопов'язані фактори, які підвищують дію один одного та виявляють сумарний ризик. Статистика Всесвітньої організації охорони здоров'я засвідчує, що більш ніж три чверті смерті від серцево-судинних захворювань можна уникнути шляхом зміни способу життя та звичок пацієнтів. Отже вчасна діагностика організму та профілактика захворювань залишаються головним завданням не лише медичної служби , але й самих пацієнтів. 

Основами превентивної кардіології керуються фахівці кардіологи нашої клініки, акцентуючи увагу на профілактиці при діагностиці та лікуванні цілої низки різноманітних захворювань, пов’язаних з роботою серцево-судинної системи. В першу чергу це стани, пов’язані із підвищенням чи пониженням артеріального тиску: артеріальна гіпертензія, вегетативна дисфункція за гіпер- чи гіпотонічним типом; порушення ритму і провідності серця, атеросклероз судин і його наслідки: ішемічна хвороба серця, серцева недостатність; зміни структури і порушення функції клапанного апарату серця та інші патологіїї.

Сучасне обладнання клініки «Мануфактура» дозволяє проводити інноваційні та складні діагностичні процедури і маніпуляції. При необхідності для успішного і ефективного лікування в якості консультантів залучаються лікарі інших спеціальностей: торакальні хірурги, судинні хірурги, травматологи, ендокринологи, онкологи. Комплексний підхід, досвідчений медичний персонал і сучасне обладнання дозволяють швидко і якісно виконувати весь спектр необхідних профілактичних, діагностичних і лікувальних заходів.

Не відкладайте звернення до лікаря при будь-яких хворобливих, можливо не суттєвих на перший погляд проявах, а тим більше при явних перших ознаках серцевого чи судинного захворювання. Не зайвим є звернення до лікаря з питанням профілактичного огляду, навіть за відсутності скарг. 

Перевірити здоров'я серця необхідно:

 • при болях в грудях
 • при задишці
 • при слабкості
 • при набряках
 • при аритміях (перебях в роботі серцях, нападах  серцебиття чи слабкого пульсу)
 • при втратах свідомості
 • при наявності серцево-судинної патології у близьких родичів (батьки, сестри, брати, діти)

Як пройти стаціонарне або амбулаторне обстеження

Запис на обстеження в медичному центрі «Клініка Мануфактура» проводиться цілодобово за телефонами клініки, зазначеними на сторінках сайту, або за онлайн формою, поданою нижче. Візьміть до уваги, що попередні виписки з історії хвороб, поставлені діагнози, пройдені курси обстеження та лікування стануть у нагоді, і їх варто взяти з собою на прийом або при надходженні в стаціонар.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Послуги клініки

Клініка «Мануфактура» надає кваліфіковану медичну допомогу в умовах стаціонару та консультативної клініки. На базі консультативної клініки можна:

 • пройти профілактичні огляди стану здоров'я серця та судин за програмами «Здоров'я серця»;
 • отримати кваліфіковану консультацію: кардіолога, флеболога, невропатолога та інших спеціалістів.
 • пройти лабараторні аналізи;
 • пройти інструментальне обстеження: добове моніторування артеріального тиску, добове моніторування електрокардіограми ЕКГ (холтерівське моніторування), електрокардіограма, ехокардіографія (УЗД серця), комп'ютерна томографічна ангіографія та доплер судин, дозволяють повністю оцінити стан пацієнта та поставити точний діагноз, навіть за відсутності клінічних проявів.

В умовах цілодобового стаціонару та амбулаторно проводиться:

Вартість послуг

+
Кардіологічний моніторинг
Послуга
Ціна
Розшифровка ЕКГ
200 грн.
Добове моніторування ЕКГ (холтерівське моніторування)
1255 грн.
Добове моніторування ЕКГ і артеріального тиску
1705 грн.
ЕКГ без додаткових відведень (з розшифровкою)
390 грн.
Ехокардіографія
990 грн.
+
Перебування в стаціонарі
Послуга
Ціна
Індивідуальний сестринський пост в стаціонарі (1 доба)
2280 грн.
Перебування в палаті інтенсивної терапії (реанімація) (1 доба)
8300 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба, одномісна палата)
6210 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба, двомісна палата)
4350 грн.
Перебування одного з членів сім'ї в палаті стаціонарного відділення(1 доба)
8280 грн.
Харчування (разове)
400 грн.
Харчування (2 разове)
800 грн.
Харчування (3 разове)
1200 грн.
Перебування в процедурному кабінеті (1год)
500 грн

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Статті

Дата - 28.05.2020

Серцево-судинні захворювання

Оглядова стаття про основні захворювання серця та судин.

Детальніше

Дата - 04.03.2020

Здоров’я вашого серця і судин у ваших руках

Детальніше

Всі статті

//