частные больницы киева
приватные клиники киева приватна_онкологічна_лікарня_в_києві

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Офтальмолог

Діагностика причин та рівня зниження гостроти зору, лікування інфекційних захворювань слизової очей, дистрофічних змін сітківки ока, травми очей. Підбір лінз та окулярів, консультації щодо профілактики погіршення зору.

Особлива вразливість і складність будови ока, зорового нерва і придаткового апарату обумовлюють високі вимоги до діагностики та лікування. Сучасна офтальмологія є своєрідним поєднанням традиційних технік, високоточної мікрохірургії та новітніх комп’ютерних розробок. У зв’язку з інтенсивним зростанням точності відео-діагностики та мікротехнологій ця галузь медицини є однією з найбільш стрімкою сферою науки про здоров’я. Якість і можливості клінік офтальмології в Києві однаково залежить як від кваліфікації лікарів, так і від коштів, вкладених в покупку нового обладнання. Сьогодні майже будь-яка консультація офтальмолога, крім традиційного огляду та опитуванн, включає вивчення стану ока на інноваційній відеоапаратурі.

Під час консультації офтальмолога лікар «Клініки Мануфактура» надає першу допомогу при травмах ока, запаленні роговиці та кон’юнктиви ока, видаляє сторонні тіла. При знижені гостроти зору, відчутті тиску в очах, зміні зображення та інших порушеннях проводиться інструментальне обстеження та залучаються інші спеціалісти клініки, якщо обставини, за яких почалися прояви хвороби очей, дають підстави підозрювати наявність іншого захворювання. По завершенню виписаного курсу лікування, навіть при повній відсутності скарг, необхідне повторне відвідування офтальмолога для контролю результатів лікування.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Послуги офтальмолога

Завдяки останнім досягненням науки, в нашій клініці у відділенні офтальмології, можливо виконання складних і ефективних оперативних втручань, які повертають зір в таких випадках, які ще якихось десять років тому здавалися безнадійними. Єдиною умовою отримання максимального результату в офтальмології, як і в будь-якій області медицини, є своєчасне звернення за допомогою та ретельне дотримання рекомендацій лікаря.

Коли варто звернутися до офтальмолога по консультацію

Вартість послуг

+
Консультація офтальмологів
Послуга
Ціна
Офтальмолог
1 150 грн.
Офтальмолог дитячий
1 210 грн.
+
Послуги офтальмолога
Послуга
Ціна
Масаж повік
425 грн.
Видалення стороннього тіла повік
510 грн.
Видалення стороннього тіла очного яблука
635 грн.
Підбір м'яких контактних лінз
485 грн.
Видалення папілом повік
1095 грн.
Видалення врослих вій
545 грн.
Вимірювання очного тиску
510 грн.
Навчання по користуванню контактними лінзами
405 грн.
Авторефрактометрія
230 грн.
Промивання кон'юнктивальної порожнини
520 грн.
Промивання носослізного каналу
1040 грн.
Індивідуальний підбір окулярів
399 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

лікарі клініки мануфактура
Лікар-офтальмолог
Досвід роботи з 2006 року
//