частные больницы киева
приватные клиники киева приватна_онкологічна_лікарня_в_києві

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Психіатр

Фахова медична допомога при діагностованих та не діагностованих психічних захворюваннях. Діагностика психічних розладів, оцінка глибини та складності захворювання, підбір індивідуального плану лікування для одужання або полегшення стану людини. 

Консультація психіатра

В нашій клініці консультації проводить лікар психіатр, що надає комплексну психіатричну допомогу пацієнтам з розладами психічного здоров’я. Деревчук Олег Олексійович має понад 24 роки досвіду у діагностиці та лікуванні тривожних розладів (панічного розладу, генералізованого тривожного розладу, тривожно-депресивного розладу), тривожно-фобічних розладів, обсесивно-компульсивного розладу, посттравматичного розладу, розладів адаптації, соматоформних розладів, неврастенії, розладів прийому їжі (анорексії і булімії), безсоння, сноходіння, декомпенсації при розладах особистості і розумової відсталості, ендогенних психозів (шизофренія, біполярні розлади), органічного ураження ЦНС, недоумства.

Огляд та бесіда з пацієнтом є обов’язковою умовою консультації лікаря-психіатра. Бесіда з близькими або членами родини для уточнення анамнезу життя та хвороби будуть важливим додатковим джерелом для уточнення стану та постановки діагнозу, вибору схеми лікування та психотерапії. 

«Клініка Мануфактура» має комфортні умови і керується принципами доброзичливого та уважного ставлення до всіх своїх пацієнтів. Ми гарантуємо стовідсоткову конфіденційність щодо діагнозу, стану та лікування наших пацієнтів.

Ми надаємо психіатричну допомогу як при поставлених діагнозах психічних розладів в період загострення захворювання, так і за відсутності поставленого діагнозу психічного розладу.

Допомога лікаря психіатра необхідна при наявності:

 • галюцинацій або марень;
 • постійних та тривалих розладах сну;
 • сильної тривоги (від надмірної роздратованості до тривкої безпричинної напруженості та схвильованості);
 • розладів поведінки, що суттєво відрізняються від звичної поведінки особистості;
 • розладів мислення (неможливість зосередити увагу, запам’ятати, втрата пам’яті), категорична нелогічність висновків, неможливість виконати прості та звичні дії;
 • емоційно-вольових розладів (складності у спілкуванні, припинення контактів з близькими, відчуженість, складність виразу емоцій, емоційна загальмованість, або, навпаки, нестримний прояв емоцій, швидке збуджене мовлення, часто доведене до уривків фраз);
 • поява нав’язливих думок, дивних уявлень та переконань;
 • суттєві та згубні зміни у ставленні до їжі або свого фізичного здоров’я;
 • дезорієнтація у власній особистості;
 • часті прояви дезорієнтації в просторі, часі, відчутті власного тіла;
 • завдання собі або готовність завдати собі та іншим людям фізичної шкоди

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Вартість послуг

+
Консультація психологів, психіатрів, наркологів
Послуга
Ціна
Психолог
1 540 грн.
Психіатр
1 890 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

лікарі клініки мануфактура
Лікар-психіатр
Досвід роботи: з 1996 р.
//