частные больницы киева
приватные клиники киева приватна_онкологічна_лікарня_в_києві

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Центр Онкології

Центр Онкології в МЦ «Клініка Мануфактура» це окремий повноцінний підрозділ, який надає комплексну медичну допомогу при більшості онкологічних захворюваннях.

Центр лікування раку в МЦ "Клініка Мануфактура"

Ми втілили в практиці нашого Центру Онкології кращий медичний досвід сучасних онкологічних лікарень. 

  • Увага до пацієнта, його фізичного стану та самопочуття. Починаючи від ретельного діагностичного обстеження до щоденної оцінки фізичного стану лікуючим онкологом на всіх етапах лікування та реабілітації, кожен пацієнт є центром нашої пильної уваги. Для цього ми забезпечуємо наших лікарів високоспеціалізованим сучасним обладнанням та організовуємо командну роботу на всіх рівнях медичного персоналу, а кожен клінічний випадок розглядаємо як унікальний і вибудовуємо індивідуальну тактику терапії.
  • Особистий супровід пацієнта. Для вирішення адміністративних питань та оперативної комунікації з клінікою за кожним пацієнтом закріплюється адміністратор. Ви можете покладатися на нього в організаційних питаннях, у підготовці документації, умовах госпіталізації тощо.
  • Комплексне лікування та колегіальний підхід. Результати обстежень та перебіг хвороби кожного пацієнта щодня обговорюються на зборах лікарської комісії Центру Онкології. Така робота мультидисциплінарної онкологічної комісії (онкологічного консиліуму) з кожним пацієнтом є основою прийняття рішень щодо його лікування. Онкологічний консиліум складається з фахівців-онкологів та лікарів-спеціалістів нашого центру і дозволяє всебічно оцінити хворобу і стан пацієнта тут і зараз на кожному етапі лікування. Це один з найефективніших шляхів, який допомагає уникнути помилкових дій. 
  • Візуальний контроль променевої терапії. Ефективність, точність і безпеку отримання пацієнтами променевої терапії ми забезпечуємо на лінійному прискорювачі «Elekta Infinity» для дистанційної та контактної радіотерапії від шведської компанії «Elekta». Цей сучасний апарат забезпечує проведення радіотерапії з модульованою інтенсивністю (IMRT-технологія) та під візуальним контролем лікаря (IGRT-технологія), збільшуючи інтенсивність доз впливу на уражені раком клітини, при цьому зменшуючи час проведення самої терапії і повністю оберігаючи здорові органи та клітини від променевого впливу. Про променеву терапію в нашому центрі читайте тут.
  • Високоякісна сучасна онкохірургія. Всі онкологічні операції виконуються лапароскопічними методами під контролем якісної оптики, яка забезпечує сорокоразове збільшення зображення органу та можливість для хірурга оглянути його у різних ракурсах під час проведення операції. Докладніше про онкохірургію.
  • Комбіноване медикаментозне лікування препаратами останнього покоління. В хіміотерапевтичному лікуванні ми поєднуємо різні методи зупинки росту пухлини, застосовуючи в тому числі таргетні препарати та імунотерапію
  • Ми дотримуємося принципів доказової медицини. Лікування раку проходить у відповідності до протоколів та методів, які підтвердили свою ефективність та визнані загальними міжнародними стандартами.

Діагностика раку

Ми діагностуємо пухлини навіть на початкових стадіях захворювання, будь-якої локалізації та складності захворювання. Точність та достовірність діагностики нашого центру гарантується компетенцією наших онкологів і рентгенологів та доповнюється  співпрацею з кращими патоморфологічними лабораторіями.

У відділенні діагностики МЦ «Клініка Мануфактура» для розпізнавання пухлин використовується скануючі техніки дослідження. Ми інвестували у високоякісне сучасне обладнання, щоб гарантувати як точність, так і безпеку обстеження:

Патогістологічне обстеження для діагностики та фенотипування пухлин, передпухлинних стадій та неонкологічних захворювань ми проводимо у провідних лабораторіях Києва, на якість та достовірність результатів яких покладаються досвідчені онкологи України. Нашими партнерами у цьому є лабораторії: «Діла», «CSD», «IMD», «Др.Рьодгер».

Про Центр Онкології МЦ "Клініка Мануфактура"

Центр Онкології має окремий двоповерховий корпус на території Медичного центру «Клініка Мануфактура» з одно- та двомісними палатами цілодобового стаціонару, окремий амбулаторний стаціонар для проведення сеансів хіміотерапії, реанімаційні палати, кабінет для променевої терапії та маніпуляційні.

Пацієнти клініки отримують збалансоване повноцінне харчування та перебувають у затишних і комфортабельних умовах пансіонату. Наше відділення онкології це наче клініка в клініці, де з одного боку, реалізована своєрідна автономність спеціалізованого медичного закладу, але зберігається тісна командна співпраця з усим лікарським складом та доступ до діагностичних потужностей і оперативного лікування у хірургічному стаціонарі Медичного центру «Клініки Мануфактура».

Ми піклуємося не лише про фізичний комфорт та якісне медичне обслуговування для наших пацієнтів. Ми прагнемо підтримувати і берегти емоційну рівновагу хворого і бути такою підтримкою для нього, якої він потребує.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Ми лікуємо:

Вартість послуг

+
Кінезіотерапія (відновлення після травм, операцій, хвороб)
Послуга
Ціна
Післяопераційна реабілітація (20хв)
390,50 грн.
Післяопераційна реабілітація (40хв)
577,50 грн.
Післяпологова кінезіотерапія та відновлювальна ЛФК - індивідуальне заняття зі спеціалістом (2 години)
2395 грн.
Кінезотерапія/сеанс відновного лікування стаціонарного хворого (30хв)
852,50 грн.
Кінезотерапія/сеанс відновного лікування стаціонарного хворого (60хв)
1320 грн.
Сеанс відновного лікування стаціонарного хворого (післяопераційного)
885 грн.
Сеанс реабілітації при коронавірусній хворобі
2300 грн.
Комплексний сеанс лікування остеохондрозу хребта (скоригований комплекс кінезіотерапії, міофасціальний масаж, вібраційний масах, мануальна корекція, постізометрична релаксація, витягування з масажем на терморелаксанійній установці «Релакс») 1 година
1520 грн.
Комплексний сеанс лікування остеохондрозу хребта (скоригований комплекс кінезіотерапії, міофасціальний масаж, вібраційний масах, мануальна корекція, постізометрична релаксація, витягування з масажем на терморелаксанійній установці «Релакс») 2 години
2395 грн.
Комплексний сеанс лікування кривошиї у дітей та дорослих (скоригований комплекс кінезіотерапії, витягування шийного відділу в петлі Глісона, міофасціальний масаж, вібраційний масаж, мануальна корекція, постізометрична релаксація, витягування з масажем на терморелаксанійній установці «Релакс») 2 години
2395 грн.
Сеанс кінезіотерапії, мануальної терапії, лікувальної гімнастики суглобів (1 година)
1520 грн.
Сеанс кінезіотерапії, мануальної терапії, лікувальної гімнастики суглобів (2 години)
2900 грн.
Реабілітація постінсультного хворого (20 хв)
385 грн.
Реабілітація постінсультного хворого (40 хв)
585 грн.
Реабілітація постінсультних хворих (1 година)
1507 грн.
Реабілітація постінсультних хворих (виїзд на дім)
2876,50 грн.
Реабілітація після мастектомії: Протинабрякова терапія.Скоригований комплекс фізичної терапії верхньої кінцівки низького та високого навантаження на похилій площині та горизонтальній поверхні, лімфодренажний масаж, масаж келоїдних рубців в оперованій ділянці молочної залози та пахвовій області плеча. Фізичні вправи на мобільність кінцівки, розтягнення післяопераційних рубців + силові тренування, аеробні вправи з акцентом на глибокому диханні
2395 грн.
Реабілітація після мастектомії: Лікування порушень постави. Скоригований комплекс фізичної терапії низького та високого навантаження на похилій площині та горизонтальній поверхні: міофасціяльний масаж, мануальна корекція, постізометрична релаксація м'язів верхніх кінцівок, шийного та верхнього грудного відділів хребта, витягування з масажем на терморелаксаційній установці «Релакс»
2395 грн.
-- Реабілітаційні процедури --
Механотерапія: Вертикалізатор BALANS, реабілітаційна програма (30хв)
814 грн.
Фармакопунктура (без вартості препаратів)
640 грн.
+
Рентген
Послуга
Ціна
Оглядова рентгенографія органів грудної клітини в одній проекції
840 грн.
Оглядова рентгенографія черевної порожнини в одній проекції
840 грн.
Ренгенографія черепа в одній проекції
840 грн.
Ренгенографія черепа в двох проекціях
910 грн.
Рентгенографія органів грудної клітини в боковій прекції
840 грн.
Рентгенографія органів грудної клітини в двох проекціях
910 грн.
Рентгенографія грудини в одній проекції
840 грн.
Рентгенографія грудини в двох проекціях
910 грн.
Рентгенографія грудного відділу хребта в одній проекції
840 грн.
Рентгенографія грудного відділу хребта в двох проекціях
910 грн.
Рентгенографія крижів і куприка в одній проекції
840 грн.
Рентгенографія крижів і куприка в двох проекціях
910 грн.
Рентгенографія крижово-клубового зчленування в одній проекції
840 грн.
Рентгенографія кульшового суглобу в одній прекції
840 грн.
Рентгенографія кісток таза в одній проекції
840 грн.
Рентгенографія кісток тазу на предмет тазостегнової дисплазії
1680 грн.
Рентгенографія ключиці в одній проекції
840 грн.
Рентгенографія ключиці в двох проекціях
990 грн.
Рентгенографія кісток носа в двох проекціях
910 грн.
Рентгенографія навколоносових пазух в одній проекції
840 грн.
Рентгенографія однієї анатомічної ділянки в спец.проекції
990 грн.
Рентгенографія однієї кістки або суглоба в одній проекції
840 грн.
Рентгенографія однієї кістки або суглоба в двох проекціях
990 грн.
Рентгенографія поперекового відділу хребта в одній проекції
840 грн.
Рентгенографія поперекового відділу хребта в двох проекціях
990 грн.
Рентгенографія поперекового відділу хребта з функціональними пробами
1320 грн.
Рентгенографія ребер в одній проекції (оглядова)
840 грн.
Рентгенографія ребер в одній проекції (прицільна)
840 грн.
Рентгенографія турецького сідла
910 грн.
Рентгенографія шийного відділу хребта в одній проекції
840 грн.
Рентгенографія шийного відділу хребта в двох проекціях
990 грн.
Рентгенографія шийного відділу хребта з функціональними пробами
1320 грн.
-- Додаткові витрати --
+
Перебування в стаціонарі
Послуга
Ціна
Перебування в палаті інтенсивної терапії (реанімація) 1 година
1200 грн.
Перебування в палаті інтенсивної терапії(реанімація)(1 доба)
9100 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба,одномісна палата)
6800 грн.
Перебування в палаті стаціонарного відділення(1 доба,двомісна палата)
4800 грн.
Перебування в процедурному кабінеті (1 година)
550 грн.
Перебування одного з членів сім'ї в палаті стаціонарного відділення
9100 грн.
Проведення таргентної терапії, хіміотерапії в умовах реанімації (до 12 годин)
5500 грн.
Хіміотерапія і тарнгентна терапія в палаті стаціонарного відділення (1 доба)
7950 грн.
Перебування в процедурному кабінеті з індивідуальним сестринським постом (1 година)
1100 грн.
Перебування одного з членів сім’ї в палаті стаціонарного відділення (1 доба)
2650 грн.
Проведення таргентної терапії, хіміотерапії в умовах реанімації (до 12 годин ) (Клінічні дослідження)
6100 грн.
--- Перебування в ковідному стаціонарі ---
Перебування в палаті стаціонарного відділення (1 доба, одномісна палата-пологове відділення)
5400 грн.
Одноосібне перебування в палаті стаціонарного відділення (особливі умови)
16500 грн.
--- Харчування ---
Харчування (одноразове)
440 грн.
Харчування (дворазове)
880 грн.
Харчування (триразове)
1320 грн.
--- Додаткові послуги ---
Індивідуальний сестринський пост в стаціонарі (1 доба)
3300 грн.
Матеріальне забезпечення (іонізація палати)
3700 грн.
Системна тромболітична терапія (препаратом альтаплази)
75100 грн.
Індивідуальний сестринський пост в боксованій палаті інтенсивної терапії (1 доба)
5700 грн.
+
Променева терапія
Послуга
Ціна
КТ-топометрична підготовка із застосуванням гейтінгу (синхронізація з диханням)
9 450 грн.
КТ-топометрична підготовка і розробка плану краніоспінального опромінення
10 970 грн.
КТ-топометрична підготовка і розробка плану лікування непухлинних захворювань, 3D-методика
5 240 грн.
КТ-топометрична підготовка і розробка плану лікування, 3D-методика
8 000 грн.
КТ-топометрична підготовка і розробка плану лікування, IMRT-методика
8 360 грн.
КТ-топометрична підготовка і розробка плану лікування, VMAT-методика
8 360 грн.
КТ-топометрична підготовка і розробка плану лікування, SRS-методика (радіохірургія)
29 370 грн.
Топометрична підготовка і розробка плану до лікування з використанням електронного випромінювання
3 990 грн.
Проведення сеансу променевої терапії (непухлинні захворювання), 3D-методика
2 150 грн.
Проведення сеансу променевої терапії, 3D-методика
2 835 грн.
Проведення сеансу променевої терапії, IMRT-методика
3 990 грн.
Проведення сеансу променевої терапії, VMAT-методика
3 990 грн.
Проведення сеансу променевої терапії, SRS-методика (радіохірургія)
48 615 грн.
Проведення сеансу променевої терапії з використання електронного випромінювання
2 835 грн.
Проведення сеансу променевої терапії з використанням гейтінгу (синхронізація з диханням)
4 725 грн.
Проведення сеансу краніоспінального курсу променевої терапії
5 250 грн.
КТ-топометрична підготовка і розробка плану лікування, SBRT - методика (стереотаксична радіотерапія)
29 370 грн.
КТ-топометрична підготовка і розробка плану лікування, SBRT - методика (стереотаксична радіотерапія) з використанням гейтінгу (синхронізація з диханням)
30 450 грн.
Проведення сеансу променевої терапії, SBRT-методика (стереотаксична радіотерапія) з використанням гейтінгу (синхронізація з диханням)
14 700 грн.
Проведення сеансу променевої терапії, SBRT-методика (стереотаксична радіотерапія)
15 435 грн.
+
Консультація онкологів
Послуга
Ціна
Онколог, хіміотерапевт
1 710 грн.
Лікар з променевої терапії
1 270 грн.
Хірург-онколог, хірург-мамолог
1 320 грн.
Хірург-онколог
1 320 грн.
Хірург-онколог
1 040 грн.
Професор-онколог
5 020 грн.
Уролог-онколог
1 710 грн.
Онкогінеколог
1 710 грн.
Онколог-мамолог
1 040 грн.
Онкопроктолог, консультація професора Сорокіна Б.В.
2 430 грн.
Онкогематолог
1 710 грн.
Онко-отоларинголог
1 710 грн.
+
Комп'ютерна томографія
Послуга
Ціна
--- КТ ОБСТЕЖЕННЯ ВНУТРІШНІХ ОРГАНІВ БЕЗ КОНТРАСТУВАННЯ ---
КТ однієї анатомічної ділянки (ключиця, лопатка, грудина, плече, передпліччя, сегмент кінцівки)
1 530 грн.
КТ органів грудної порожнини
2 260 грн.
КТ органів грудної порожнини та органів черевної порожнини
3 060 грн.
КТ органів грудної порожнини, органів черевної порожнини та органів малого тазу
3 330 грн.
КТ органів грудної порожнини, органів черевної порожнини та органів малого тазу+головного мозку та тканини шиї
4 730 грн.
КТ органів тазу
1 950 грн.
КТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору
1 950 грн.
КТ органів черевної порожнини, заочеревинного простору та органів малого тазу (урологічний комплекс)
3 750 грн.
--- КТ ОБСТЕЖЕННЯ ВНУТРІШНІХ ОРГАНІВ З КОНТРАСТУВАННЯМ ---
КТ метросальпінгографія з контрастуванням
4 160 грн.
КТ однієї анатомічної ділянки (ключиця, лопатка, грудина, плече, передплічччя, сегмент кінцівки) до та з контрастуванням
3 880 грн.
КТ органів грудної порожнини до та з контрастуванням
3 950 грн.
КТ органів грудної порожнини та органів черевної порожнини до та з контрастуванням
4 900 грн.
КТ органів грудної порожнини, органів черевної порожнини та органів малого тазу до та з контрастуванням
5 700 грн.
КТ органів грудної порожнини, органів черевної порожнини та органів малого тазу+головного мозку та тканини шиї (онкоскринінг) до та з контрастуванням
6 300 грн.
КТ органів тазу до та з контрастуванням
4 130 грн.
КТ органів черевної порожнини, заочеревинного простору та органів малого тазу (урологічний комплекс) до та з контрастуванням
4 800 грн.
КТ органів черевної порожнини та заочеревинного простору до та з контрастуванням
4 300 грн.
--- КТ ОБСТЕЖЕННЯ ГОЛОВИ ТА ШИЇ БЕЗ КОНТРАСТУ ---
КТ головного мозку
1 680 грн.
КТ головного мозку, кісток черепу, шийного відділу хребта
3 200 грн.
КТ лицьового скелета
1 680 грн.
КТ м'яких тканин шиї (гортань, глотка, лімфатичні вузли, щ/з)
1 680 грн.
КТ орбіт
1 680 грн.
КТ придаткових пазух носа
1 680 грн.
КТ скроневих кісток
1 680 грн.
КТ щелепно-лицьової частини черепу
1 680 грн.
--- КТ ОБСТЕЖЕННЯ ГОЛОВИ ТА ШИЇ З КОНТРАСТОМ ---
КТ головного мозку до та з контрастуванням
3 610 грн.
КТ головного мозку, кісток черепу, шийного відділу хребта до та з контрастуванням
4 980 грн.
КТ лицьового скелета до та з контрастуванням
3 750 грн.
КТ м'яких тканин шиї (гортань, глотка, лімфатичні вузли, щ/з) до та з контрастуванням
3 750 грн.
КТ орбіт до та з контрастуванням
3 480 грн.
КТ придаткових пазух носа до та з контрастуванням
3 480 грн.
КТ скроневих кісток до та з контрастуванням
3 480 грн.
КТ щелепно-лицьової частини черепу до та з контрастуванням
3 480 грн.
--- КТ ОБСТЕЖЕННЯ СУГЛОБІВ БЕЗ КОНТРАСТУ ---
КТ гомілковостопного суглоба
1 680 грн.
КТ кисті
1 540 грн.
КТ колінного суглоба
1 680 грн.
КТ кульшових суглобів (обох)
1 680 грн.
КТ ліктьового суглоба
1 540 грн.
КТ плечового суглоба
1 540 грн.
КТ променево-зап’ясткового суглоба
1 540 грн.
КТ стопи
1 680 грн.
--- КТ ОБСТЕЖЕННЯ СУГЛОБІВ З КОНТРАСТОМ ---
КТ гомілковостопного суглоба до та з контрастуванням
3 470 грн.
КТ кисті до та з контрастуванням
3 330 грн.
КТ колінного суглоба до та з контрастуванням
3 470 грн.
КТ кульшових суглобів до та з контрастуванням
3 470 грн.
КТ ліктьового суглоба до та з контрастуванням
3 330 грн.
КТ плечового суглоба до та з контрастуванням
3 330 грн.
КТ променево-зап’ясткового суглоба до та з контрастуванням
3 330 грн.
КТ стопи до та з контрастуванням
3 470 грн.
--- КТ ОБСТЕЖЕННЯ СУДИН З КОНТРАСТОМ ---
КТА верхніх кінцівок (артерії або вени) (з в/в контрастуванням)
4 430 грн.
КТА голови та шиї (з в/в контрастуванням)
4 710 грн.
КТА головного мозку (з в/в контрастуванням)
3 880 грн.
КТА грудного відділу аорти (з в/в контрастуванням)
3 880 грн.
КТА грудного та черевного відділу аорти (з в/в контрастуванням)
4 430 грн.
КТА грудного, черевного відділу аорти та клубових артерій (з в/в контрастуванням)
4 710 грн.
КТА грудного, черевного відділу аорти, клубових артерій та артерій нижніх кінцівок (з в/в контрастуванням)
5 530 грн.
КТА легеневих артерій (ТЕЛА - протокол) (з в/в контрастуванням)
4 710 грн.
КТА нижніх кінцівок (артерії або вени) (з в/в контрастуванням)
4 300 грн.
КТА нирок (з в/в контрастуванням)
3 750 грн.
КТА черевного відділу аорти (з в/в контрастуванням)
3 750 грн.
КТА шиї (з в/в контрастуванням)
3 880 грн.
--- КТ ОБСТЕЖЕННЯ ХРЕБТА БЕЗ КОНТРАСТУ ---
КТ грудного відділу хребта
1 540 грн.
КТ грудного, попереково-крижового відділу хребта
2 970 грн.
КТ крижово-куприкового відділу хребта
1 680 грн.
КТ попереково-крижового відділу хребта
1 810 грн.
КТ попереково-крижового, крижово-куприкового відділу хребта
3 190 грн.
КТ шийного відділу хребта
1 680 грн.
КТ шийного, грудного відділу хребта
3 190 грн.
КТ шийного, грудного, попереково-крижового відділу хребта
4 300 грн.
--- КТ ОБСТЕЖЕННЯ ХРЕБТА З КОНТРАСТОМ ---
КТ грудного відділу хребта до та з контрастуванням
3 600 грн.
КТ грудного, попереково-крижового відділу хребта до та з контрастуванням
4 540 грн.
КТ крижово-куприкового відділу хребта до та з контрастуванням
3 610 грн.
КТ попереково-крижового відділу хребта до та з контрастуванням
3 610 грн.
КТ попереково-крижового, крижово-куприкового відділу хребта до та з контрастуванням
4 980 грн.
КТ шийного відділу хребта до та з контрастуванням
3 610 грн.
КТ шийного, грудного відділу хребта до та з контрастуванням
4 980 грн.
КТ шийного, грудного, попереково-крижового відділу хребта до та з контрастуванням
5 820 грн.
--- ОПИС НАДАНИХ ОБСТЕЖЕНЬ (альтернативна думка) ---
Консультація (кандидат мед. наук або професор) цифрових діагностичних зображень у форматі DICOM, «Референс» (SOR) — одна зона обстеження
2 910 грн.
Консультація цифрових діагностичних зображень у форматі DICOM, «Референс» (SOR) — одна зона обстеження
1 0740 грн.
Протокол обстеження з подвійним переглядом альтернативним лікарем-рентгенологом (1-а зона обстеження)
2 290 грн.
Опис наданих досліджень МРТ/КТ (альтернативна думка) 1 зона з контрастуванням
970 грн.
--- ДОДАТКОВІ НЕМЕДИЧНІ ПОСЛУГИ ПРИ КТ---
Додаткова плівка до основного КТ дослідження (1шт)
300 грн.
Додатковий запис результатів КТ дослідження на USB флеш накопичувач (флешку), замовляється в день обстеження; можливий запис тільки на USB флеш накопичувач організації
520 грн.
Додатковий запис результатів КТ/рентгену дослідження на CD/DWD диск (1шт)
330 грн.
+
Консультація анестезіологів
Послуга
Ціна
Анестезіолог
1 040 грн.
Анестезіолог дитячий
1 040 грн.
Консультація провідного спеціаліста, лікаря-анестезіолога
2 940 грн.
Ургентна консультація лікаря анестезіолога, к.м.н.
5 070 грн.
+
Мамографія
Послуга
Ціна
Мамографія обох грудних залоз в двох проекціях
1 540 грн.
Мамографія однієї грудної залози в двох проекціях
910 грн.
+
УЗ-діагностика
Послуга
Ціна
Дуплексне сканування внутрішньочерепних судин
865 грн.
Дуплексне сканування ниркових судин
830 грн.
Дуплексне сканування судин черевної порожнини
830 грн.
Дуплексне сканування судин шиї
865 грн.
Дуплексне сканування судин: периферичні судини (артерії або вени) кінцівок
865 грн.
Ехокардіографія
1200 грн.
Нейросонографія
705 грн.
Соносальпінографія
2 190 грн.
УЗД ахіллового сухожилля
485 грн.
УЗД вагітності (до 10 тижнів, двійня)
1 210 грн.
УЗД вагітності (до 11 тижнів)
830 грн.
УЗД вагітності до 19 тижнів
1 115 грн.
УЗД вагітності до 19 тижнів (двійня)
1 525 грн.
УЗД вагітності після 20 тижня
1 365 грн.
УЗД вагітності після 20 тижня (двійня)
1 630 грн.
УЗД лімфатичних вузлів
545 грн.
УЗД малого таза трансректально
865 грн.
УЗД молочних залоз
710 грн.
УЗД нирок
625 грн.
УЗД нирок і надниркових залоз
830 грн.
УЗД нирок, надниркових залоз і сечового міхура
880 грн.
УЗД органів калитки
655 грн.*
УЗД органів малого тазу трансабдоминально
830 грн.
УЗД органів малого тазу трансвагінально
915 грн.
УЗД органів черевної порожнини
860 грн.
УЗД органів черевної порожнини з жовчогінним сніданком
1100 грн.
УЗД органів черевної порожнини, нирок та надниркових залоз
1600 грн.
УЗД органів черевної порожнини, нирок, надниркових залоз, малого тазу
2 475 грн.
УЗД органів черевної порожнини, нирок, надниркових залоз, малого тазу, щитовидної залози
3 100 грн.
УЗД органів черевної порожнини, нирок, надниркових залоз, сечового міхура
2 160 грн.
УЗД органів черевної порожнини, нирок, надниркових залоз, щитовидної залози
2 195 грн.
УЗД передміхурової залози і сечового міхура трансабдоминально
830 грн.
УЗД передміхурової залози трансректально
865 грн.
УЗД простати трансректально, сечового міхура і визначення залишкової сечі
1 010 грн.
УЗД пілоричного відділу шлунка
580 грн.
УЗД плевральних порожнин
575 грн.
УЗД плоду 35-39 тижнів вагітності
1 365 грн.
УЗД поверхневих органів та тканин
575 грн.
УЗД сечового міхура з визначенням обсягу залишкової сечі
580 грн.*
УЗД слинних залоз
685 грн.
УЗД статевого члену
605 грн.
УЗД суглобів (одна група)
630 грн.
УЗД тимуса (вилочкової залози)
490 грн.
УЗД щитовидної залози
655 грн.
УЗД легень
585 грн.
УЗД ліктьового суглобу
695 грн.
Тонкоголкова аспіраційна біопсія щитовидної залози під контролем УЗД
3 640 грн.
+
Онкохірургія
Послуга
Ціна
--- Mohs хірургія (Мікрографічна хірургія за Моосом) ---
Видалення злоякісних утворень шкіри Mohs з пластикою місцевими тканинами (без вартості наркозу) складність 1
15620 грн.
Видалення злоякісних утворень шкіри Mohs з пластикою місцевими тканинами (без вартості наркозу) складність 2
18920 грн.
Видалення злоякісних утворень шкіри Mohs з пластикою місцевими тканинами (без вартості наркозу) складність 3
24420 грн.
--- Широке висічення пухлин шкіри ---
Широке висічення злоякісної пухлини шкіри
11990 грн.
Широке висічення злоякісної пухлини шкіри з пластикою дефекту вільним шкірним лоскутом
13970 грн.
Широке висічення злоякісної пухлини шкіри з пластикою дефекту місцевими тканинами
16500 грн.
--- Лампектомії/мастектомії ---
Лампектомія+Біопсія сторожового лімфатичного вузла (БСЛВ)
49500 грн.
Симетризуюча мамопластика
38500 грн.
Лампектомія+Аксилярна лімфаденектомія (АЛД)
55000 грн.
Мастектомія+БСЛВ (однобічна)
55000 грн.
Мастектомія+АЛД (однобічна)
60500 грн.
Мастектомія+БСЛВ (двобічна)
71500 грн.
Мастектомія+АЛД (двобічна)
77000 грн.
Реконструкція експандером/імплантом (одностороння)
38500 грн.
Широке висічення утворення з БСЛВ
33000 грн.
Аксилярна лімфодисекція
49500 грн.
Секторальна резекція молочної залози
38800 грн.
---Видалення доброякісних новоутворень ---
Видалення доброякісного новоутворення м'яких тканин голови І категорії складності
8800 грн.
Видалення доброякісного новоутворення м'яких тканин голови ІІ категорії складності
11000 грн.
Видалення доброякісного новоутворення м'яких тканин голови ІІІ категорії складності
15400 грн.
Видалення пухлини м‘яких тканин ІІ категорії складності
55000 грн.
Видалення новоутворення кінцівки
16500 грн.
+
Ендокринна хірургія
Послуга
Ціна
Видалення аденоми паращитовидної залози
73700 грн.
Видалення аденоми паращитовидної залози
41250 грн.
Гемітиреоїдектомія
41250 грн.
Тотальна тиреоїдектомія з центральною дисекцією шиї
63800 грн.
Тотальна тиреоїдектомія
42900 грн.
Лапароскопічна адреналектомія
64900 грн.
Лапароскопічна адреналектомія
81400 грн.
+
Біопсії. Трепан біопсії. Ексцизійні біопсії.
Послуга
Ціна
Панч-біопсія шкіри (обличчя, голова, шия, статеві органи) (без витратних матеріалів)
1560 грн.
Панч-біопсія шкіри (тулуб, кінцівки) (без витратних матеріалів)
1040 грн.
Поверхнева біопсія
1720 грн.
Пункційна біопсія печінки під контролем УЗ
8295 грн.
Пункційна біопсія під контролем УЗ
990 грн.
Пункція молочної залози
1385 грн.
Трепан-біопсія печінки
11055 грн.
Трепан-біопсія пухлини молочної залози (без вартості витратних матеріалів)
4160 грн.
Трансторакальна біопсія легені під контролем УЗ/КТ
13860 грн.
Трепан-біопсія утворення заочеревинного простору під контролем КТ
11550 грн.
Трепан-біопсія кісткового мозку (без вартості витратних матеріалів)
6220 грн.
Біопсія пухлинного утворення кістки під контролем КТ/рентген
9240 грн.
Трепан-біопсія (молочна залоза, лімфатичний вузол, м'які тканини та ін.), (без вартості гістологічного дослідження)
4910 грн.
Трепан-біопсія кістки під контролем КТ
9565 грн.
Трепан-біопсія органу черевної порожнини (чепець, лімфовузли чи ін.), (без вартості витратних матеріалів)
8375 грн.
Ексцизійна біопсія глибокого лімфовузла
14345 грн.
Ексцизійна біопсія лімфовузла
8315 грн.
Ексцизійна біопсія молочної залози
23100 грн.
Пункція кісти шиї під УЗ контролем
2890 грн.
Трансректальна мультифокальна біопсія простати під УЗ контролем
9240 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

лікарі клініки мануфактура
Клінічний онколог, онкохірург вищої категорії, кандидат медичних наук, доцент, Заслужений лікар України
Досвід роботи: з 2000 року.
лікарі клініки мануфактура
Онкогематолог. Клінічний онколог.
Досвід роботи: з 2000 року
лікарі клініки мануфактура
Онкогінеколог
Досвід роботи з 1997 року
лікарі клініки мануфактура
Д.М.Н. лікар-хірург, онкохірург
Досвід роботи з 1987 року.
лікарі клініки мануфактура
Провідний медичний фізик
Досвід роботи: з 2011 р.
лікарі клініки мануфактура
Променевий терапевт вищої категорії
Досвід роботи з 2003 р.
лікарі клініки мануфактура
Клінічний онколог. Онкохірург. Уролог
Досвід роботи: з 2018 року
лікарі клініки мануфактура
Клінічний онколог. Хімієтерапевт
Досвід роботи: з 2019 року
лікарі клініки мануфактура
Клінічний онколог
Досвід роботи з 2017 року
лікарі клініки мануфактура
Клінічний онколог. Онкохірург
Досвід роботи з 1998р.
лікарі клініки мануфактура
Отоларинголог, онко-отоларинголог
Досвід роботи: з 1986 р.
лікарі клініки мануфактура
Нейрохірург. Дитячий нейрохірург. Онко-нейрохірург.
Досвід роботи: з 1988 року
лікарі клініки мануфактура
Онколог, хірург-онколог
Досвід роботи: з 1987 року
лікарі клініки мануфактура
Лікар-онколог, хіміотерапевт
Досвід роботи: з 1995 р.

Статті

блог клініки мануфактура

Дата - 21.08.2023

Шлях онкопацієнта: від першого візиту – до реабілітації

Хто такий клінічний онколог, і яка його роль в житті пацієнта, що проходить лікування від раку. 

Детальніше

блог клініки мануфактура

Дата - 13.03.2023

Запитання до лікаря-онклога

Зустріч з лікарем допоможе отримати інформацію для прийняття важливого рішення щодо лікування раку.

Детальніше

блог клініки мануфактура

Дата - 23.09.2022

Харчування при хіміотерапії

Поради пацієнту щодо раціону під час лікування

Детальніше

Всі статті

Відгуки про нас

Лікар онколог Задоріжний Богдан Ігорович - рекомендую. Уважно вивчив документи, дав направлення на дообстеження, що виявилося вирішальним. Не знаю, як складеться доля далі, але свого лікаря я вже знайшов.

(див: відгук зі сторінки клініки в Google My Business)

Пацієнт Zahar Bulka

В клініці проходимо лікування онкології в батька, лікар Косінова Вікторія Георгіївна. Шлях не простий: обстеження, аналізи, консультації, курси хімієтерапії. Але головне, що є позитивні результати лікування, що дуже радує. Відношення і лікарів, і взагалі всього персоналу хороше. Щиро дякуємо!

(див: відгуки про лікарів Клініки Мануфактура в Google My Business)

Володимир Загірний

//