Отоларинголог

ЛОР-лікар. Діагностика та лікування захворювань носа, горла та вух, а також прилеглих тканин та органів, які тісно пов’язані з їхньою роботою (трахея, шийні лімфовузли, мигдалини, придаткові пазухи).

Консультація ЛОРа покликана не лише встановити точний та правильний діагноз і призначити відповідне лікування, але також і визначення причини появи ускладнення чи захворювання дихальних органів. До прикладу, не дихаючий ніс часто є проявом алергії на результати попереднього лікування респіраторного захворювання, а інфекція горла, до призначення лікарського засобу, вимагає лабораторного аналізу, який покаже збудника інфекційного захворювання та відповідний антибіотик, до якого збудник інфекції даного конкретного пацієнта буде чутливий.

Лікар-отоларинголог під час первинної консультації, опитує хворого про стан та перенесені хвороби, способи лікування, частоту захворювань. Обов’язковими будуть огляд вуха, горла та носових ходів. Додатково призначаються лабораторні аналізи: загальний аналіз крові, мазок з горла та носа, в окремих випадках рентген придаткових пазух носа, КТ та МРТ.

Звернутися до отоларинголога також необхідно для усунення вушних сіркових пробок, промивання носа, видалення сторонніх предметів з носа та вух, пораненнях чи опіках ЛОР-органів.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Ми лікуємо

Коли варто звернутися до отоларинголога по консультацію

Вартість послуг

+
Консультація: отоларинголог
Послуга
Ціна
Отоларинголог
890 грн.
Отоларинголог, консультація лікаря Лакизи С.О.
990 грн.
Отоларинголог дитячий
890 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

Отоларинголог, онко-отоларинголог
Досвід роботи: з 1986 р.
//