частные больницы киева
приватные клиники киева

Мобільний застосунок
«Особистий кабінет пацієнта»

лечение рака в киеве
с.Ходосівка

Науково-практична конференція

Науково-практичні конференції на базі МЦ "Клініка Мануфактура" за участю лікарів клініки, партнерів та запрошених учасників тематичних зустрічей в рамках конференцій.

Науково-практична діяльність Медичного центру «Клініка Мануфактура»

У вересні 2023 році ми розширили наші можливості лікування раку, додавши до спеціалізованої діагностики, медикаментозного лікування та онкохірургії відділення радіотерапії. Тепер наш Центр Онкології став повноцінним спеціалізованим відділенням лікування раку, що надає всі види сучасного лікування онкохворим комплексно.

Ми не лише створили для наших пацієнтів можливість отримувати якісну медичну допомогу у боротьбі з раком в Україні, але і поповнили ряди тих онкологічних центрів та клінік, які створюють для українських лікарів нові сучасні умови праці для впровадження кращих медичних практик та ефективних рішень в онкології.

Ми запроваджуємо в нашу практику проведення щорічних науково-практичних зустрічей колег-онкологів з головною метою – допомогти лікарям зростати та підвищувати свою професійну компетентність. 

Запрошуємо всіх лікарів до участі у наших заходах. Ми проводимо їх у двох форматах: очному в нашому закладі та заочному – онлайн.

Головна тема конференції визначається запитом учасників наших минулих конференцій та доповідачами, готових до публічного обговорення та висвітлення свого досвіду в обраній темі. Теми виступів визначають самі лікарі, які беруть участь у доповідях. Це теми, пов'язані з їхнім реальним медичним досвідом і професійними проблемами, котрі потребують рішень.

Повний онлайн-запис всіх уже проведених науково-практичних конференцій, можна переглянути на окремих сторінках сайту, наведених нижче за назвою та датою проведення конференцій.

Всі учасники конференції мають можливість поставити та обговорити з колегами професійні питання. Ми вітаємо прагнення колег-лікарів ділитися досвідом лікування, нестандартними, складними, успішними та не успішними медичними випадками, обговорювати реальні проблеми онкологічної практики, документообігу, оцінювати статистичні дані й практичні кроки, які можуть поліпшити ситуацію в нашій галузі. Одним словом, ми запрошуємо бути активними учасниками розвитку медичної допомоги онкохворим в Україні.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Архів наукової роботи та конференцій клініки:


Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


//