Мобільний додаток
«Особистий кабінет пацієнта»

с.Ходосівка

Діагностика раку

Сучасні методи діагностики дозволяють виявити пухлину на ранній стадії, що значно підвищують шанси на успіх лікування. Якісні КТ, МРТ, комп'ютерна мамографія, УЗД, всі види біопсій та гістолоігчний аналіз клітин – запорука постановки точного діагнозу та вибору ефектвної терапії

Правильний діагноз – це основа правильного лікування. Наш Центр онкології використовує всі сучасні можливості для проведення досліджень, щоб:

  • виявити злоякісне утворення;
  • визначити стадію хвороби: поширеність пухлини;
  • оцінити ефективність лікування.

Кожен з етапів дуже важливий для планування всього медичного процесу та грає одну з ключових ролей у ході лікування.

Ми проводимо широкий спектр діагностичних досліджень: КТ, МРТ, рентгенографію, УЗД; всі види біопсій під апаратним контролем, щоб забезпечити забір матеріалу для дослідження безпосередньо в ділянці, яку діагностують; ендоскопічну та лабораторну діагностику (клінічні, а також генетичні та гістологічні дослідження).

Центр онкології оснащений новітнім обладнанням, працюють з апаратурою і аналізують результати  обстежень лікарі з великим досвідом. Наші партнери – найкращі лабораторії Києва.

У Центрі розроблені та діють скринінгові комплексні програмиобстежень (check-up). Ці програми дозволяють виявляти як злоякісні утворення на ранній стадії, так і передракові захворювання. В обох випадках це добре для людини, яка проходить у нас скринінг. Адже  лікування раку на ранній стадії дає високі шанси на повне одужання, а лікування передракових змін дозволяє запобігти розвитку найпоширеніших типів раку.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

Лікар-ренгенолог, Лікар з УЗД, Завідувач віділенням променевої діагностики
Досвід роботи з 2013 року
Гінеколог, лікар з УЗД
Досвід роботи: з 2002 р.
Рентгенолог
Досвід роботи: з 2015 року
Лікар ендоскопіст
Досвід роботи з 1995 р.
Лікар з УЗД
Досвід роботи: з 1986 р.
//