с.Ходосівка

Консультація та діагностика

Клініка «Мануфактура» надає якісну медичну допомогу, забезпечуючи комплексний та безперервний цикл від першої консультації лікаря, діагностики захворювання до призначення лікування, його корекції та відновлення після хвороби.

Діагностичне відділення клініки «Мануфактура»

Новітнє, унікальне для України обладнання для променевої і магнітно-резонансної діагностики МРТ Vantage Elan 1.5 Tesla, TOSHIBA medical і КТ Aquilion Lightning, TOSHIBA medical, застосовується для досліджень різного рівня складності та дозволяє в найкоротші терміни визначити патологію і виявити динаміку змін. У порівнянні з аналогічним обладнанням, обстеження проводиться набагато швидше, якісніше і без дискомфорту для пацієнта. 

Ультразвукові сканери з високою роздільною здатністю, сучасні магнітно-резонансні і мультиспіральні комп'ютерні томографи дозволяють лікарям нашої клініки не тільки дослідити структурні зміни різних органів, але й визначати в режимі реального часу метаболізм і кровообіг в них, оцінити їхню щільність та на підставі отриманих даних судити про функціональний стан органів.

Апаратура для проведення КТ, яким оснащено медичний центр «Мануфактура», здатна поєднати різні режими і методики роботи, що багато в чому визначає діагностичні можливості. За допомогою програмного моделювання та візуалізації об'єктів дослідження лікар отримує на екрані монітора якісні об'ємні 3D-зображення в детальних багатокольорових режимах. Особливої ​​актуальності ці переваги набувають при вирішенні проблеми ідентифікації патологічних станів на ранніх етапах їх розвитку або при безсимптомному перебігу. В контексті дедалі більшої хірургічної (нейро-, кардіо-, ангіохірургічної) активності, спрямованої на раннє попередження важких патологічних станів, дані, отримані за допомогою такої апаратури, стають незамінними у визначенні стратегії лікування.

Ультразвукове дослідження, магнітно-резонансна томографія (МРТ) та рентгенівська комп'ютерна томографія (КТ) увійшли в сучасну клінічну практику провідних медичних центрів світу і, на сьогодні, кардинально змінюють підходи до діагностики захворювань, практично, у всіх областях медицини. Тому медичний центр «Мануфактура» постійно оновлює та вдосконалює свою матеріально-технічну базу і проводить навчання спеціалістів.

За напрямком
За послугою
За спеціалізацією
За ПІБ лікаря
* Ведіть пошук українською мовою

Консультація в клініці «Мануфактура»

Ми приймаємо звернення за консультацією до лікарів з появою перших ознак нездужання чи за наявності ускладнень, або хронічного захворювання. 

З першого звернення ми ведемо медичну карту пацієнта, де фіксуються записи лікаря із збором скарг, особливостями перебігу захворювання, результатами обстеження, призначеним лікуванням та всіма медичними процедурами, що проводилися в нашій клініці. Ви можете звернутися до лікуючого лікаря або адміністратора рецепції з проханням надати виписку по вашій особистій карті пацієнта.

Для точності постановки діагнозів та призначення індивідуального плану лікування ми спираємося на всі данні діагностичних обстежень, проведених спеціалістами інших медичних закладів або лікарями-діагностами нашої клініки. Беруться до уваги історії хвороби та схеми лікування попередніх років захворювання з урахуванням поточних скарг та динаміки проявів. 

Розуміючи надзвичайну важливість ретельності у діагностиці захворювання, обстеження наших пацієнтів проводиться на сучасному високоточному обладнані спеціалістами-діагностами вищої категорії. В штаті працюють досвідчені лікарі-рентгенологи, УЗД-спеціалісти, ендоскопісти, які тісно співпрацюють з лікуючим лікарем, надають детальний опис та консультацію щодо стану пацієнта. 

В клініці працює власна сучасна лабораторія для проведення ретельного дослідження біологічного матеріалу, здійснюється контроль лікування більшості захворювань та патологічних станів. Всі дані технічно та метрично вивірені, їхня достовірність не піддається сумніву.

В клініці приймають лікарі:

Вартість послуг

+
Консультація: гінеколог, акушер
Послуга
Ціна
Акушер-гінеколог
890 грн.
+
Консультація: спеціаліст діагностики
Послуга
Ціна
Ендоскопіст
890 грн.
Рентгенолог
890 грн.
+
Консультація: ортопед-травматолог, реабілітолог
Послуга
Ціна
Ортопед-травматолог
890 грн.
Ортопед-травматолога дитячого
890 грн.
Ортопед-травматолог, кандидат медичних наук
1400 грн.
Фізичний реабілітолог
890 грн.

Запишіться на прийом

Ваше ім'я

Номер телефону

E-mail

Напрямок

Бажана дата

Коментар


Наші фахівці

Гінеколог, лікар з УЗД
Досвід роботи: з 2002 р.
Рентгенолог
Досвід роботи: з 2015 року
Лікар з УЗД
Досвід роботи: з 1986 р.
Лікар-акушер-гінеколог. Лікар з УЗД. Завідуюча відділення акушерства та гінекології.
Досвід роботи: з 2001 р.
Лікар–інфекціоніст
Досвід роботи з 2005 року
Психолог
Досвід роботи: з 1992 року
Лікар-інфекціоніст
Досвід роботи з 2019 року

Статті

Дата - 13.08.2020

Інфекції, що передаються статевим шляхом (ІПСШ)

Що необхідно знати про статеві інфекції

Детальніше

Дата - 12.08.2020

Аднексит

Діагностика та основні напрямки лікування при аднекситі - головна профілактика безпліддя, здорової вагітності та безпечних пологів.

Детальніше

Дата - 06.08.2020

Мастит, ліпома, внутрішньопротокова папілома, гінекомастія

Як діагностувати мастит, чи лікується ліпома, як виникає внутрішньопротокова папілома молочних залоз і що таке гінекомастія у нашій статті.

Детальніше

Всі статті

Відгуки про нас

Відмінна клініка. Рекомендую. Тут закінчилися муки моєї мами. З 2014 року де ми тільки не були. Лікували панкреатит, гастрит і багато чого ще. Літній пацієнт (вік 83 роки). Відчувала сильні болі в нижній частині живота, перебувала на суворій дієті. Результат 0. На щастя, ми звернулися в клініку «Мануфактура» .10.06.2020 зробили МРТ хребта. 16.06.2020 мамі зробили ФГДС і колоноскопію під седацией. Сердечно дякую всім лікарів: рентгенолога Беліловец А. А., анестезіолога Кондрацького С. В., ендоскопіст Калюжного А.М., невролога Вовк С. Ю. і весь медичний персонал клініки. Спасибі вам велике за увагу, професіоналізм, комплексний підхід до проблеми і людяність. Співробітникам і пацієнтам - здоров'я, клініці - процвітання. (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Inna Poletun

Залишилося чудове враження від відвідування клініки. Шукали оперативно КТ руки, позаяк рука була травмована. Були пізно ввечері, записувалися заздалегідь, все було чітко, не очікували. Висновок КТ прислали на наступний день, як і обіцяли. Неймовірно приємний і уважний адміністратор, хочеться відзначити окремо :-) Бажаємо успіхів! (Відгук зі сторінки Медичний центр "Клініка Мануфактура" Google)

Користувач Irina Krivega

//